Náhlá smrt kulturisty Ben Hernett

Náhlá smrt kulturisty Ben Hernett

Náhlá smrt překvapila milovníky kulturistiky Ben Hernett , opouští svět smutku v kulturistice, protože jeho 37letý Angličan byl bez života svého otce, který tuto nešťastnou událost stále nemůže přijmout.

Ben Hernett byl populární 37letý anglický kulturista, který truchlí světem kulturistiky svou náhlou smrtí, zejména protože příčiny jeho smrti jsou stále neznámé.

Sportovec byl nalezen mrtvým jeho otcem u jeho domu v Choppingtonu a jeho rodina nenalezla důvod k jeho smrti, protože tvrdí, že Hernett nekonzumoval alkohol a neměl zlozvyky, které by mohly vést k tak nešťastnému výsledku.

Náhlá smrt kulturisty Ben Hernett 1

 

Trocha historie Ben Hernetta # 39;

Ben Hernett budoval svou kariéru v oblasti kulturistiky neustále a se skvělou prací, a dokonce opustil svou profesi jako trucker, aby se věnoval čistě a výhradně péči o své tělo.

Stejně jako mnoho atletů ve světě kulturistiky začal Ben Hernett účastnit se různých šampionátů v disciplíně jako účastník.

Hernett vždy dodržovala velmi přísnou rutinu, protože její příbuzný je příbuzný, a tak denně připravoval až osm jídel, aby se správně připravil na soutěže.

Kromě toho Hernettova náhlá smrt není vysvětlena až dosud, protože byl ve světě kulturistiky dobře známý jak pro svou obětavost do tělocvičny, pro jeho tréninkovou rutinu a pro své tělo, ani pro konzumaci alkoholu nebo neřesti.

Ben Hernett a jeho láska k jeho rodině

Kulturista Ben Hernett se s Emmou právě oženil před osmi měsíci a právě se dozvěděl o štěstí, že je otcem.

Jeho otec truchlil nad smrtí svého syna veřejně a řekl: «Je to zničující, naše životy už nikdy nebudou stejné. Ztráta dítěte, které bylo rodičem, není tím, čím by mělo být.

Hernettova matka dále odhalila, že její život byla po dobu pěti měsíců její mladou dcerou: “Emma byl jeho svět. Byl orientován na rodinu, miloval bytí se všemi námi. ”

ČÍST  Co se s námi stane v tělocvičně

Další náhlá smrt ve světě kulturistiky

Hernett # 39; s není první náhlou smrtí, která šokovala a zarmoutila svět kulturistiky.

Jedním z posledních zmizení bylo zmizení Rich Piana, americké kulturistky, která strávila dva týdny v kómatu, než zemřela na 46 let předávkování steroidy.

Smrt Michelle White je také vzpomínána, kdo zemřel náhle, ale tentokrát to nebyly steroidy, ale zneužívání konzumace bílkovin, což je dnes běžná praxe u kulturistů.

Hernettovy zbytky byly zahaleny v kostele sv. Jana v Bedlingtonu a důvody jeho náhlé smrti, která truchlí nad světem kulturistiky, zejména za to, že je někdo, kdo miloval cvičení, nebyly dosud propuštěny. zdravý život a muž, který doslova „žil v tělocvičně“.

Jan Novák