Na Baleárských ostrovech, které byly součástí sítě pro anabolické obchodování s lidmi, je zadrženo 18 osob

Na Baleárských ostrovech, které byly součástí sítě pro anabolické obchodování s lidmi, je zadrženo 18 osob

Na Baleárských ostrovech, které byly součástí sítě anabolického obchodování, je zadrženo 18 osob

Guardia Civil zatkla celkem 41 lidí souvisejících s zločineckou organizací s chapadly v polovině Španělska

Na Baleárských ostrovech, které byly součástí sítě anabolického obchodování, je zadrženo 18 osob. OBČANSKÁ OCHRANA

Na Baleárských ostrovech, které byly součástí sítě anabolického obchodování, je zadrženo 18 osob. OBČANSKÁ Hlídka

 Guardia Civil zadrželi 18 lidí na Baleárských ostrovech jako součást údajné zločinecké organizace, která obchoduje se zakázanými drogami a jinými látkami, nejvíce pro sportovní doping . Vyšetřování začalo začátkem tohoto roku poté, co byla zjištěna policie sportovní centrum na Baleárských ostrovech ze kterých by se drogy distribuovaly bez jakékoli lékařské a lékařské kontroly. V současné době jsou vyšetřováni další dva lidé.

Agenti také zatkli několik lidí ze stejné organizace Barcelona a Tarragona a v dalších městech státu: Madrid, Toledo, Almeria, Málaga, Kanárské ostrovy a Huelva . Podle prohlášení ozbrojeného institutu bylo zadrženo celkem 41 osob.

Kontakty

Organizace měla profesionály zapojené do sportovního kulturistiky, aby tyto výrobky prodávala. Právě díky síti kontaktů, a tedy jejich potenciálním zákazníkům, byli tito lidé schopni nelegální látky prodávat.

Jakmile byl pachatel identifikován, soudní policie ověřila, že má kontakty s jinými zločineckými strukturami vykonávajícími stejnou činnost a že dováží z Portugalsko , Řecko , Lotyšsko , Polsko , Maďarsko , Bulharsko a Spojené státy , obvykle využívají balíkové společnosti pro pozdější distribuci spotřebitelům.

Civilní stráž tak uvedla, že tyto substruktury závislé na hlavní zločinecké organizaci měly zároveň jiné mezinárodní dodávky trasy pro dodávku látek.

Obrázky

Vědci zjistili, že v letech 2016 a 2017 by síť vydělala víc než 4 400 zásilek s globální váhou 3,1 tun . Vypočítali také, že se organizace mohla vychovat € Letos 2 miliony. Více než Bylo zapojeno 180 000 EUR v hotovosti.

ČÍST  Mohl by generický Viagra nalákat hledaného zločince?

Tímto způsobem vědci identifikovali několik buněk v organizaci distribuované španělskými provinciemi, které se věnují uvádění těchto produktů na trh. Stejná skupina byla zaměstnána praní špinavých peněz výměnou za peníze.

Vědci použili falešné identity a obchodní struktury pro zvýšení bezpečnosti; Organizace si občas užila spoluúčast zaměstnanců dopravní společnosti.

Nebezpečí

Podle Španělské agentury pro léčivé přípravky a zdravotnické výrobky může používání anabolických steroidů vést k poruchám jater, žloutence, rakovině jater, gynekomastii, hypercholesterolemii, poruchám erekce a inhibici produkce spermií, morbidním srdečním vadám, zvýšenému riziku cévní mozkové příhody a dokonce i psychotickým epizody a deprese.

Jan Novák