Mandy Rose hovoří o jejích počátcích ve WWE

Mandy Rose hovoří o jejích počátcích ve WWE

Během posledního pátku na SmackDownu zdálo se, že Mandy Rose a Otis udělali o krok vpřed „flirtující“ , když mu blondýna předložila dort s legendou „Omluva“, který byl přijat a „pohltil“ od Heavy Machinery.

Mandy vstala

Během boje mezi Mandy Rose a Alexou Blissovou se Otis objevil v ringu, doufáme, že mu děkujeme za dárek, ale tato situace skončila rozptýlením Alexy, což by Mandy využil k dosažení počtu tří a vítězství pro každého překvapení . Stručně řečeno, oba vyšli vyhrát tento pátek.

WWE SMACKDOWN (10. ledna 2020) | Živé výsledky Návrat Johna Morrisona 14

► Mandy Rose odhaluje původ jejího jména

Mandy Rose mluvila s FOX-Wilmingtonem o tom, jak se stát superhvězdou WWE , stejně jako původ jejího jména # 39;

Poté, co vydělala bakalářský titul, Rose udělala cestu v kulturistických a fitness soutěžích a stala se WBFF (World Beauty Fitness) & Móda) Mistrovství světa Bikini v roce 2014. WWE ji díky expozici v tomto světě přivedla do soutěže Tough Enough v roce 2015 .

«Studoval jsem patologii řeči a jazyka na Iona College a získal jsem tam titul. Pak ke mně přišel přítel a řekl: Víte, měli byste se účastnit soutěží v kulturistice a fitness. A já opravdu o tom průmyslu nic nevím, ale mě to trochu zaujalo, tak jsem si myslel a řekl: # 39; I # 39; Zkusím. # 39;

“Vždycky jsem byl ve formě a Miloval jsem cvičení a sportování, ale opravdu jsem nevěděl nic o fyzické soutěži . Takže jsem trénoval na show v Bostonu s WBFF a zúčastnil jsem se jí. Opravdu jsem nevěděl, co dělám, ale vyšel jsem na vrchol, což je opravdu super a od té doby, V roce 2014 jsem se stal mistrem světa WBFF Bikini, který mě pak vzal na WWE . Takže to je šílené. „

Mandy Rose hovoří o svých začátcích ve WWE 1

Superstar SmackDown, zatímco v Tough Enough, byl známý jako „Mandy,“ takže společnost se toho nechce vyhýbat, protože to věděli fanoušci. Rose je vlastně její prostřední jméno, které má v rodině zvláštní význam.

ČÍST  Více Sval v Castellbisbal

«O Mandy Rose: Jmenuji se Amanda Rose Saccomanno, tolik lidí to neví, ale to nevím, ale Rose je v mé rodině něco zvláštního, protože moje babička se jmenuje Rosemary, moje matka # 39; jmenuji se Mary Rose, já # 39; m Amanda Rose, moje neteř je Demi Rose , takže je stále v rodině.

“Ale když jsem se podepsal s WWE, postavili na mě Total Divas, takže než jsem vstoupil do ringu, byl jsem v Total Divas a oni mi říkali Mandy,… opravdu jsme nechtěli změnit moje jméno poté. Bylo to, jako by mě všichni znali jako Mandy a dokonce od Tough Enough, takže jsme šli s Mandy Rose . „

Jan Novák