Liga Sampedrina předala ceny Pedro ‚2018‘ ‚

Liga Sampedrina předala ceny Pedro ‚2018‘ ‚

Liga Sampedrina představila „Pedro 2018“ ocenění

Tradiční cena byla udělena v úterý večer. Club AtléTico Mitre získal nejvyšší cenu.

Sampedrina Sports League představila „Pedro 2018“ cena nejlepším fotbalovým hráčům a týmům sezóny.

Strana se konala v sídle entity # 39; před velkým počtem veřejnosti. Byly ceny, uznání a pocty.

Maximální cenu udělil klub Atlético Mitre za to, že byl mistrem turnaje Apertura, zůstal u Pedro 2018.

Všichni vítězové: Zahajovací turnaj „JORGE SANTISO“

ŠAMPIONY

1. div.:

  • Šampion: Club Atlético Mitre
  • Druhé místo: Sp. Las Palmeras

Sub 21:

  • Šampion: United Defenders
  • Druhé místo: La Esperanza

3. div:

  • Champion: Farmers Club
  • Druhé místo: Club Atlético Mitre

4. div:

  • Šampion: Doufám
  • Druhé místo: Paraná FC

5. div:

  • Šampion: Independencia FC
  • Druhé místo: Paraná FC

UKONČENÍ turnaje “Beto Manresa-Rubito López”

1. div.:

  • Šampion: Sportivo Baradero
  • Druhé místo: Independencia FC

2. div.:

  • Šampion: Ireneo Portela
  • Druhé místo: Atlético Mitre

3. div:

  • Šampion: Independencia FC
  • Druhé místo: Gral San Martín

4. div:

  • Šampion: Sportivo Baradero
  • Druhé místo: Paraná FC

5. div:

  • Šampion: Independencia FC
  • Druhé místo: Atlético Mitre

6. div:

  • Mistr:
  • Druhé místo:

Zahajovací turnaj – nejlepší hráč a hlavní body:

1. div.:

  • NEJLEPŠÍ HRÁČ: Francisco Ramis (Mitre)
  • VLASTNOSTI: Esteban García (Las Palmeras)

2. div.

  • NEJLEPŠÍ HRÁČ: Ezequiel Chaparro (CADU)
  • VLASTNOSTI: Alex Leone (L. Esperanza)

3. div.

  • NEJLEPŠÍ HRÁČ: Manuel Palavecino (Farmers)
  • VLASTNOSTI: Genaro Novaro (Mitre)

4. div.

  • NEJLEPŠÍ HRÁČ: Valentín Saucedo (La Esperanza)
  • FEATURED: Nicolás Valle (Paraná FC)

5. div

  • NEJLEPŠÍ HRÁČ: Nahuel Fernández (IFC)
  • VLASTNOSTI: Mirco Zapata (Paraná FC)
ČÍST  Aerobik a Krok pro vaše tělo

Střelci

  • 1. div.: Jonathan Cerruti (Paraná FC)
  • Sub 21.: Ezequiel Chaparro (USA) a Francisco Cortéz (La Esperanza)
  • 3. Div.: Marcelo Barrios (Paraná FC)
  • 4. div.: Facundo Siarra Morán (Paraná)
  • 5. Div.: Mirco Zapata (Paraná FC)

Závěrečný turnaj – nejlepší hráč a nejlepší

1. div.:

  • NEJLEPŠÍ HRÁČ: Ezequiel Báez Corradi (Sportivo)
  • VLASTNOSTI: Ariel Oliveto (IFC)

Sub 21:

  • NEJLEPŠÍ HRÁČ: Horacio Quiroz (I. Portela)
  • FUNKCE: Rodrigo Cancelo (Mitre)

3. div.

  • NEJLEPŠÍ HRÁČ: Julián Barrios (IFC)
  • VLASTNOSTI: Maximiliano Luque (GS Martín)

4. div.

  • NEJLEPŠÍ HRÁČ: Ciro Bagala (Sportivo)
  • VLASTNOSTI: Gerónimo Peralta (Paraná FC)

5. div

  • NEJLEPŠÍ HRÁČ: Rodrigo Porcell (Independencia)
  • VLASTNOSTI: Fabricio Lapaz (Mitre)

6. div.

Střelci

  • 1. div.: Agustín Anketa (Sportivo) a Francisco Espíndola (Mitre)
  • Sub 21: Franco Martínez (Ireneo Portela)
  • 3. div.: Maximiliano Luque (G. San Martín)
  • 4. div.: Valentín Saucedo (La Esperanza)
  • 5. Div.: Julián Botheatoz (Sportivo)

Poděkování

Marcelo López, radní klubu zemědělců “20 let”

HRÁČE DECADES

  • (Desetiletí ´70) Raúl Padula
  • (Desetiletí ´80) Sergio Camacho
  • (Desetiletí ´90) Rubén Barreiro (Banfield) a Antonio Gómez (La Esperanza)
  • (Decade 2000) Marcos Caldentey
  • Gustavo „Guata“ Quintera
  • (Ligové sporty)

Martoviín Peralta, Patricia Picasso, Cesar Panozzo, Ezequiel Bogado, Leandro Olivari, Diego Manresa (fyzik pro kulturistiku), Milagros Delgado, Naiquen Lovera (Fitnnes)

K bochadofilos: Ulises Farías-Germán Ledesma (Sub 15), Pablo Pereyra a Enzo C.órdoba (Sub 12) a technikům Pablo Pereyra a Diego Francia.

Atletika: Santiago Dellagiovanna a Damian Gallina.

Národní turnaj U15 v Chaco 2008

SAN PEDRO SUB-ŠAMPION ARGENTINO -10 let

Cristian Astorga, Juan Albano, Gustavo Birador, Franco Boaglio, Braian C.áceres, Isaíjako Cáceres Menegoni, Alexis Cuels, Franco Fontanet, Angel Luna, Emmanuel Martínez, Kevin Neyra, Franco Naso, Matíjako Nouet, Paulo Paz, Gastón Piccinini, Matíjako Pisani, Franco Santachita, Tiago Tevez, Gonzalo Vallejos, Emanuel Charras. DT: Gerardo Espíndola, AC: Javier Pistán, Asistent: Néstor Pérez.

  • Uznávání národních referencí: Joaquín Gil a Damián Bertolini
  • TECHNIK 1RA. DIV.: Agustín Díaz (Mitre) a Marcos Barlatay (Sportivo)
  • TECHNICKÝ DIV. LOWER: Mauro Sandoval (IFC) a Santiago Sandoval (Sportivo)
  • MALÁ EXPIROVANÁ VALLA: Pátá div. Nezávislost FC
  • REVERACE HRÁČE: Matíjako Aranda (Independencia FC)
  • NEJLEPŠÍ HRÁČ 2018: Francisco Espíndola (Atlético Mitre)
  • PEDRO DE ORO 2018:
  • MITER ATHLETICKÝ KLUB
ČÍST  Náhlá smrt kulturisty Ben Hernett

Jan Novák