Co se s námi stane v tělocvičně

Co se s námi stane v tělocvičně

http://2.bp.blogspot.com/-jWeJkJ8jNMY/Um57fxDyDxI/AAAAAAAAARk/6JTADjGTaa4/s200/mazados.jpg

Každý den, který projde, se červenám víc, když na těchto místech vidím určité postavy, konkrétně na které obvykle chodím, ale myslím si, že v tomto případě můžeme čerpat společný faktor. Den začal špatně, když jsem se blížil k turniketům, abych vstoupil, čtyři „bestie propasti“ (očividně člověk, i když si stále nejsem jistý) vynořili se z ničeho, utekli a vrhli se do areálu. POJIŠTĚNÉ POŽITKY jsem si myslel … a „tak to bylo“ .. Už v šatně se čtyři začali skřípat (takže jsme je všichni dobře slyšeli) v hlasitosti, která naznačovala, že hejno “ Nazgûls“ ohrožoval sousedství. Konverzace typu: „- Kolik tě biceps už měří?  – Stejné jako v pátek.

 – Jaký f * cking, tento pátek F * CK * (dal jsem * pro mládežnické publikum * = S).
– Už jsi to kurva ted ‚# 39;
– Dnes v noci, dneska to vyhodím do vzduchu “ označující intelektuální úroveň, která je zobecněna, když se setkávají se svými kolegy v místnosti … Čepice, sluneční brýle, trička“ Hobit „velikost, aby žíly vypadaly dobře, pózy před zrcátky, zatímco trénují, pohledy mezi bicepsy a tricepsy, protože moje je větší, ale více se potím, „vidět, kdo přibývá na váze při pohledu na dívky, které na ně čekají“ zumba „třída … jít s malým jménem „a co je nejlepší, křik, ale ne nějaký křik, ne, nějaký křik, který vypadal, že když Leonidas dorazil, aby je zvedl a šel rovnou na Thermopylae … velmi vážný ..

Já, po jeho boku, jsem pruh, to uznávám, ale proč musí soustředit veškerou svou pozornost na hmotnost mušek, kterou v každém cvičení klademe na nás ostatní? Proč mi to musíš říct, když na tebe nikdy nebudu váhat? Mohu mít svaly jako ty? Pane, nechte mě na pokoji … No ano přátelé, dnes mi bylo řečeno, že pokud se chci stát někým ve světě kulturistiky, musím zvednout mnohem větší váhu. Jasně, co mám dělat? Obtěžuji se vysvětlovat? Nebo mu dám gestický pohled na „obočí nahoru“ blábolil s touhou v rohu, protože se mnou mluvil, když jsem byl v plném cvičení a byl na pokraji kolapsu? …. Myslím, že není nutné vysvětlovat, které z těchto dvou došlo.

ČÍST  Liga Sampedrina předala ceny Pedro '2018' '

Neříkám, že se jedná o obecné klima, vždy jsou normální lidé, jako jsem já, dobře, jako já, stejně jako mnoho jiných, co se stane, že vždycky mám pocit, že jsou vždy 4 nebo 40 „ultramegamazados a ultramegaidiotas“ ve všech se zase musí dívat přes rameno „kvazi“ odpouštím vašemu životu, jak moc jsou silní. Proto jsem na těchto místech nikdy neměl rád atmosféru, a proto nechci jít …. ale hej, dokud je to stále tak levné, je tak blízko domova a můžu se stále dostat šroubovaný * (je to E) Žiji od těchto lidí … to stojí za to …. nebo ne?

Jan Novák