Civilní stráž a daňová agentura zachytí poštovní balíček s anaboliky určenými pro San Bartolomé de Tirajana

Civilní stráž a daňová agentura zachytí poštovní balíček s anaboliky určenými pro San Bartolomé de Tirajana

 Civilní stráž a daňová agentura zachytí poštovní balíček s anaboliky určenými pro San Bartolomé de Tirajana

https://1.bp.blogspot.com/-WbxLeoCg4K8/XShPQmkV-sI/AAAAAAAAJWY/bw-91jBV3B8Sfl71sV7MvDD5Yr6oPCKSACLcBGA/s1600/Esteroides%E2%%B2%%BB%CB%%B2%%B2%

 

https://1.bp.blogspot.com/-d9gxYWc2p0s/XShPQXyp73I/AAAAAAAAJWU/T2KDjvblhDsnzr694Mue7FT8x3CImPw9wCLcBGAs/s1600/Esteroides%2BGC%

 Příjemce poštovního balíčku byl vyšetřován pro zločin proti veřejnému zdraví a další pro pašerák, protože uvnitř bylo nalezeno velké množství anabolických látek, které byly prohlášeny za kosmetické výrobky.

 Tento zásah je výsledkem rutinní kontroly zásilek automatizovaného poštovního střediska pro zabránění zavádění tohoto typu látek. Organizovaný zločin a protidrogový tým (EDOA) civilní stráže v Las Palmas a tým celního dohledu agentury Daň na Kanárských ostrovech zabránily zavedení látek anabolického typu, které byly uvnitř poštovního balíčku určeného pro Gran Canaria, pokračující ve vyšetřování jejich příjemce při ověřování, že dostane 200 tablet nebo jednotek syntetické anabolické steroidní látky a 47 neznačených lahviček se žlutou anabolickou tekutinou.

Poštovní místo doručení

 Šetření začalo v důsledku umístění balíčku do rutinní kontroly zásilek v automatizovaném středisku pro ošetření pošty, které detekovalo balíček z asijské země, která byla prohlášena za obsahující kosmetické výrobky uvnitř. 

Druh látky zasáhl

 Po provedení příslušných kontrol a odpovídajícím rozpoznání obsahu agenti detekovali 200 tablet syntetického anabolického steroidu použitého ve světě pro kulturistiku a 47 neznačených lahviček se žlutou tekutinou.

 Konečným cílem poštovní zásilky byla obec San Bartolomé de Tirajana (Las Palmas) a podle údajů shromážděných zástupci by množství této položky nebo zásilky bylo určeno pro použití několika lidmi, takže se interpretuje, že příjemce by nedovolenému prodeji této látky spotřebitelům a proto by se dopustil trestného činu proti veřejnému zdraví tím, že by kromě pašerácké trestné činnosti neprokazoval původ do země látky, které podléhají clu.

 Je třeba poznamenat, že tyto výrobky jsou padělky produktů prodávaných v legálních lékárnách a lékárnách na předpis, a proto neprošly kontrolou Španělské protidrogové agentury (AEMPS), takže mohou způsobit vážné poškození zdraví.

ČÍST  Mohl by generický Viagra nalákat hledaného zločince?

 Řízení vedená pro tuto imputaci byla doručena příslušnému strážnímu soudu v Las Palmas de Gran Canaria a zasažené látky byly zaslány Národnímu ústavu toxikologie a soudního řízení v Santa Cruz de Tenerife, který tyto látky potvrdí odpovídající analýzy. jeho obsahu.

Jan Novák